Uzaktan Eğitim Metodu ile İlk Deneyim

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından IMDG Kod,ADR ve RID Eğitimleri ile ilgili olarak yayınlanan genelge kapsamında bu eğitimlerin webinar yöntemi ile yapılmasına Aralık/2020 sonuna kadar izin verilmişti.

Bu düzenleme çerçevesinde Bayer Türk çalışanlarına yönelik Türk Loydu tarafından düzenlenen IMDG Kod Görev Tanımı-4- Göreve Yönelik Eğitimi eğitmenlerimiz tarafından  icra edildi.

Çalışanların fabrika bünyesinden bilgisayar, kamera ve büyük ekran monitörler ile takip ettiği eğitim,planlanan saatler çerçevesinde sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

Bir taraftan eğitimin devamı için yerinde bir uygulama olan webinar yöntemi ile eğitim diğer taraftan katılımcılar ile eğitmen arasındaki birlikteliği mesafeli kıldığından dolayı farklı hislerle tamamlanmasına neden oldu.

Her ne durumda olsun eğitimin sürekliliğine olan inancımız nedeniyle , bu şekilde yapılan eğitimlerin katılımcılara mevcut durumda sağlıklarını korurken,farklı maliyet faydaları da getirmekte olduğunu belirtmekte yarar görmekteyiz. Bu nedenle firmalarımıza bu zamanı değerlendirmeleri konusunda içten çağrılarımızı sunuyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir