Hakkımızda

2007 Yılında Denizcilik sektöründe ihtiyaç duyulan eğitim ihtiyacına cevap vermek maksadı ile özel bir firma bünyesinde eğitim kurumu hayata geçirerek başlayan eğitimcilik serüvenimiz,

2017 yılında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Deniz Gözetim Yetkilisi olarak görev yapacak kişilerin alması zorunlu eğitimlere ilişkin yayınladığı yönetmelik ile bizleri farklı bir platform oluşturmaya yöneltti.

Acun Eğitim ve Danışmanlık

Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş eğitim kurumları adına verilecek eğitimler ile bu konuda yeterlilik sahibi eğitmenler bir araya getirmek maksadı ile kurulmuş bir yapı olarak hizmet vermektedir.

Aynı zamanda firmaların eğitim, yönetim sistemleri ve ilgili standartları, güvenlik gereksinimleri konusunda danışmanlık hizmeti ve

Gözetim firmalarına yükleme, boşaltma, yük emniyeti, hasar kontrolü gözetimi faaliyetlerinde deneyimli saha personeli ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Bu hizmetlerin yanı sıra sektörün artan ihtiyaçları çerçevesinde hazırlanmakta ve gün geçtikçe kapsamı gelişmekte olan uzaktan eğitim platformu ile daha geniş bir eğitim erişimine cevap verebilmek öncelikli hedefimizdir.

Lojistik Sektörünün Yeni Eğitim Platformu

Denizcilik Sektörü başta olmak üzere ; lojistik sektörünün ihtiyaç duyduğu ve duyacağı zorunlu sertifika eğitimleri, yönetim sistemleri ve ilgili standartlar eğitimleri için yepyeni bir bakış açısı

Erdem ACUN
Vizyonumuz

Ne Katabiliriz ??

“Bir kişinin bildiğini düşündüğü şeyi öğrenmesi imkansızdır.”

Günümüzde iş hayatı eğitimi belli temel prensipler üzerine hazırlanmakta. Bu prensipler ise sahanın gerekliliklerinden çok geleceğin yöneticilerini hazırlama temeline dayanıyor.

Lojistik sektöründe çalışma hayatının her noktası için belli konularda bilgiye ihtiyaç duyuluyor. Bu sektörde çalışanların sadece uzmanlık alanlarındaki bilgilere değil çalıştıkları sektörü yönlendiren diğer etmenlerin bilgilerine sahip olması en azından farkında olması çarkların düzenli işlemesi açısından önem arz ediyor.

Bizler bu platforma mümkün olduğunca farkındalık düzeyinde ancak eğitim platformlarında yer almayan eğitimler ile başlamayı amaçladık.

İlerleyen zaman dilimlerinde özellikle deniz nakliyesi çerçevesinde yasal zorunluluk olarak alınması gereken sertifika eğitimlerinin de uzaktan eğitim platformu içerisinde yer alması ve bu eğitimlerin daha çabuk ve sık erişilebilir olmasını ise bakış açımız olarak kabul ettik.

Konularında uzman eğitmenler

Sitemizde yer alan eğitimlerin tamamı konularında 25-30 sene hizmet vermiş uzman ve yetkilendirilmiş eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır.

Sizin Zaman Çizelgenize Göre Eğitim

Sizin uygun zaman diliminize göre bir kerede ya da daha uzun sürede eğitimleri tamamlama imkanı

Eğitim Sonu Sertifikasyonu

Hizmet içi eğitimler için Katılım Sertifikası ve yetki alınmış eğitimler için yetki veren kurum tarafından onaylı sertifikalar

+
Sertifikalı Öğrenci
+
Yüz yüze Eğitim…
+
Gözetim Hizmeti
+
Online Eğitim

Referanslarımız

Anasayfa