Poliport Limanı IMDG Kod Eğitimleri devam ediyor

Poliport limanı çalışanlarına yönelik IMDG Kod Göreve Yönelik ve yenileme eğitimleri devam ediyor. Türk Loydu tarafından düzenlenen eğitimde ; 39 kişilik bir ekibe Görev Tanımı-3 göreve yönelik eğitimi 23-24 Haziran 2021 tarihlerinde webinar yöntemi ile uzaktan eğitin olarak eğitmenlerimiz tarafından verilecek.

IMDG Kod Göreve Yönelik Eğitimlerinde Firma Takvimlerine Uygun Esnek Eğitim Takvimi

IMDG Kod Göreve yönelik ve yenileme eğitimlerinde webinar metodu ile verilen eğitimlerde firmaların çalışma takvimlerine uygun esnek saat düzenlemesi ile eğitimler devam ediyor. Toplam ders saati süresini firmanın belirlediği saat dilimlerine yayarak ; hem firma çalışanlarının iş gücü kaybının önlenmesi hem de almaları gereken eğitimleri alabilmeleri maksadı ile eğitim faaliyetleri sürdürülmeye devam ediyor. Türk Loydu …

IMDG Kod Göreve Yönelik Eğitimlerinde Firma Takvimlerine Uygun Esnek Eğitim Takvimi Devamı »

Poliport Çalışanlarının IMDG Kod Yenileme Eğitimleri devam ediyor

Poliport liman tesisi personelinin IMDG Kod Göreve Yönelik (No:3 İşaretleme, etiketleme, plakartlandırma) Yenileme Eğitimleri devam ediyor. Daha önce iki grupta tamamlanan eğitimlerin üçüncüsü 11 Mayıs 2021 tarihinde saat 09.00-13.00 saatleri arasında Türk Loydu tarafından düzenlenecek olan eğitim webinar formatında uzaktan eğitim olarak eğitmenlerimiz tarafından verilecek.

IMDG Kod Tartı Aleti Operatörü Göreve Yönelik Eğitim Webinarı

Türk Loydu tarafından ; İzocam firması çalışanlarına yönelik IMDG Kod Tartı Aleti Operatörü Göreve Yönelik eğitimi webinar formatı ile 06/05/2021 Perşembe 08:30-16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Eğitime dışarıdan katılmak isteyen kişiler iletişim kanalları yolu ile erişim sağlayarak katılım için kayıt oluşturabilirler.

Online IMDG Kod Eğitimleri devam ediyor

Türk Loydu tarafından ve eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen IMDG Kod Göreve Yönelik ve Yenileme eğitimleri uzaktan eğitim metodu ile devam ediyor. 7-8-9 Nisan tarihlerinde Görev tanımı-8 Göreve Yönelik eğitimi ve 12 ve 13 Nisan tarihlerinde iki ayrı Görev tanımı-3 yenileme eğitimi gerçekleştirilecek.

UETDS Aboneliğinizi Sitemiz Üzerinden Gerçekleştirebilirsiniz !

Yektasoft tarafından tüm nakliye firmalarının hizmetine sunulan Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (UETDS) aboneliğinizi sitemiz üzerinden indirimli olarak temin edebilirsiniz. Yapmanız gereken https://uetdsbildirim.com/uetds/card/odeme/ sitesinde yapacağınız abonelik alımı esnasında promosyon kodu alanına “AED06” kodunu girmek.

Yüz yüze bir eğitim

Türk Loydu tarafından 20/02/2021 tarihinde düzenlenecek olan Tartı Aleti Operatörü (Görev tanımı -11) eğitimi ; İstanbul’da eğitmenlerimiz tarafından icra edilecek. IMDG Kod eğitimi olarak verilen eğitim 8 saatlik bir CTU Kod içeriğine sahip.

Yeni bir IMDG Kod Yenileme Eğitimi

Türk Loydu tarafından 22-23 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek IMDG Kod Görev Tanımı -13 Eğitimi webinar formatı ile eğitmenlerimiz tarafından verilecek. Kategori-1 olarak tanımlanan eğitim Kıyı tesislerinde, konteyner elleçlemesi ile birlikte konteyner iç yüklemesinde de görevalan personele yönelik olarak düzenleniyor ve kapsam olarak göreve yönelik eğitimlerine yakın bir kapsamda veriliyor.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi uzaktan eğitim formatında yayında

Yönetim Sistemleri ile ilgili temel farkındalık düzeyindeki eğitimlerimizin ardından bir üst seviyede hazırlanmış olan ve organizasyon yapısında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini uygulamaya geçirmek isteyen kuruluşların, bu aşamada çalışacak personeli için kılavuz niteliğinde hazırlanan eğitimimiz uzaktan katılımsız eğitim olarak yayınlandı. Türkiye ve dünyadaki konularında söz sahibi eğitimcilerin hazırlamış olduğu eğitim materyalleri ve dokümanlarında kullanıldığı …

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi uzaktan eğitim formatında yayında Devamı »

Yeni Yılın İlk Eğitimi 12 Ocak’ta

2021 Yılı içerisinde ilk eğitim webinar olarak 12 Ocak tarihinde Türk Loydu tarafından düzenlenecek. Tartı Aleti Operatörlerine yönelik CTU Kod kapsamındaki eğitim toplam 8 saat süreli olacak. Daha evvel eğitmenlerimiz tarafından 2019 ve 2020 yılı başında seminer olarak verilen eğitimin bu defa webinar formatı ile düzenlenmesi öngörülmüştü ancak eğitimi alacak kuruluşun talebi doğrultusunda seminer olarak …

Yeni Yılın İlk Eğitimi 12 Ocak’ta Devamı »